Магазин Алло МАХ відновив роботу у ТРЦ Retroville

17 серпня запрацював магазин Алло МАХ на першому поверсі ТРЦ Retroville у Києві за адресою проспект Правди, 47. Магазин Алло МАХ площею 375 кв. м було відновлено майже з нуля після значного пошкодження торгового центру у березні та часткового відкриття для відвідувачів у червні. Про це повідомляє RAU.

«Неймовірно боляче було бачити повністю зруйновані у березні великі площі магазину, які тільки-но відкрили два роки тому, 1 серпня 2020 року. Обсяг збитків від руйнування Алло МАХ у ТРЦ Retroville становить близько 12,5 млн гривень, – зазначив Микола Астапов, директор з розвитку та форматів компанії Алло. — Через півтора місяці, з моменту, коли адміністрація ТРЦ повідомила про плани відновлення роботи, ми зробили ремонт у магазині, провели роботи з монтажу вітрин, вивіски та обладнання, відновили всі комунікації, завезли товар. Упевнений, оновлений магазин сподобається найвибагливішим клієнтам».

Алло МАХ – це магазини великої площі з різними відділами: Smart TV, електротранспорт, Smart Home, гіроборди, аксесуари, а також зони улюблених брендів Xiaomi, Samsung, Apple, Vivo. До вибору клієнтів Алло МАХ – смартфони, гаджети, сучасна смарттехніка, у тому числі побутова, товари для відпочинку та електротранспорт.

Двома тижнями раніше було відкрито після відновлення шоу-рум Mi Store, монобрендового магазину гаджетів Xiaomi, який знаходиться поряд у тому ж торговому центрі.

В даний час магазини Алло МАХ та Mi Store працюють щодня з 10:00 до 20:00 і є одними із 130 торгових точок, які відновили роботу в торговому центрі Retroville.Клієнти можуть придбати товар, а також забрати в точці видачі маркетплейсу Алло МАХ замовлення, зроблені на allo.ua або в мобільному додатку Алло.

Під час повітряної тривоги всім відвідувачам слід негайно пройти до одного з найближчих укриттів, що знаходяться навпроти торгового центру на проспекті Правди.

З початку військового вторгнення росії в Україну ГК Алло відновила роботу понад 270 магазинів із 340, які працювали до війни. Близько 50 торгових точок зруйновано, пограбовано або перебуває на окупованих територіях, решту також тимчасово закрито.

Довідка. Алло — маркетплейс національного масштабу з товарами від електроніки, косметики та інструментів до одягу та меблів, з доставкою замовлень додому, поштою чи магазинами більш ніж у 100 містах України.

Читайте також: У луцькому ТРЦ Порт City відкрився новий магазин натуральної косметики EVO derm