Майже 60 тис. працівників та 28,6 млрд грн податків: в “АТБ” підбили підсумки 2024 року
Виторг найбільшого українського продритейлера “АТБ-маркет” у 2024 році зріс на 15%, до 248,8 млрд грн.
За рік мережа сплатила 28,6 млрд грн податків та зборів, включно з митними платежами і ЄСВ, зазначається у пресрелізі компанії. Це на 14% більше, ніж у попередньому році. З цієї суми державний бюджет отримав 18,6 млрд грн, а до місцевих бюджетів пішло 6,5 млрд грн.
Товарообіг минулого року сягнув 248,8 млрд грн разом з ПДВ та акцизним податком. На кінець січня 2025 року по всій Україні працює 1250 магазинів мережі.
Станом на початок цього року загальна чисельність працівників групи компаній АТБ сягнула 59 тисяч людей, з них 48 тисяч людей є робітниками торговельної мережі “АТБ-Маркет”. Ще 4500 співробітників “АТБ” служать Збройних Силах України.
Протягом 2024 року ритейлер створив близько 2000 нових робочих місць.
Мережа ТЦ від “АТБ”
Раніше ми розповідали, що співвласник мережі “АТБ” Геннадій Буткевич серйозно налаштований вийти на ринок нерухомості. Нещодавно бізнесмен оголосив про будівництво ЖК у партнерстві з Saga Development.
Згодом стало відомо про ще два проєкти: преміальне котеджне містечко під Києвом поруч зі своїм Equides Club та мережу невеликих торговельних центрів у регіонах України, перший з яких - ТЦ “Жито” в Житомирі.
Читайте також: Співвласник “АТБ” Буткевич йде у житлове будівництво – деталі
Торговельним центром у Житомирі підприємець започатковує розвиток нового формату: мережі районних та приміських малих торгових комплексів.
Мета – заводити новий формат та відомі бренди й компанії у невеликі міста та районні центри.
Найпопулярніші пости і сторінки
- Новини - Українська Рада Торгових Центрів
- У ТЦ Олді в Житомирі відкриється магазин Sinsay
- Zara повернулась. Як відновлення роботи Inditex сприйняли різні гравці українського ринку
- Українська Рада Торгових Центрів
- Українці все частіше обирають якісний текстиль місцевих виробників (дослідження)
- У ТРЦ City Center відкрилися нові магазини міжнародних мереж New Balance та Diverse
- Залучають студентів та жінок. Через війну будівельна галузь України потерпає від кадрового голоду
- Компанії Esprit подали заяви про банкрутство
- У Європі з'явиться перший магазин "міської мобільності" - що це
- В "АТБ" прокоментували бронювання працівників від мобілізації