Maserati відкрив свій перший в історії роздрібний магазин

Італійський виробник автомобілів класу люкс Maserati відкриває свій перший в історії роздрібний магазин. Простір розташований в районі Маджента в Мілані. Дизайн салону у стилі арт-галереї був розроблений за підтримки нью-йоркської компанії Eight Inc.

З відкриттям ритейл-простору Maserati запрошує своїх клієнтів приєднатися до творчого процесу створення спортивних автомобілів. Для комфорту гостей у магазині відкрито спеціальний простір з еспресо-баром, вином та соками холодного віджиму. У магазині клієнтам пропонуються різні можливості для персоналізації — починаючи від вибору кермових коліс і закінчуючи цифровим конфігуратором.

«Починаючи з ранніх етапів розробки нового автомобіля і закінчуючи повним роздрібним продажем, все в Maserati створюється з урахуванням побажань клієнта», — прокоментував гендиректор Maserati Девід Грассо. За його словами, концепція магазину втілює «цінності пристрасті, інновації та краси через призму італійської розкоші».

У планах автовиробника стоїть відкриття магазинів у новій концепції у найбільших світових мегаполісах — Мадриді, Лондоні, Гонконгу, Шанхаї, Мельбурні, Лос-Анджелесі та ін.

Читайте також: Mango закриває преміальний бренд Alter Made