McDonald’s може відкритися в Україні у серпні

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's може відновити роботу закладів у серпні.

Про це повідомив керівник одного з київських ресторанів за умов анонімності виданню Forbes, передає Економічна правда.

СЕО мережі Юлія Бадрітдінова не назвала терміни відкриттів ресторанів та відмовилася коментувати переговори з Міністерством зовнішніх справ.

Наразі McDonald’s працює над оновленням протоколів безпеки. Ресторани не працюватимуть під час повітряних тривог.

«Оновлення протоколів безпеки включає перегляд кожної нашої локації щодо наявності поруч бомбосховищ. Коли звучить сигнал «повітряна тривога», ресторани терміново мають закриватися, що саме собою є досить непростим процесом, оскільки ресторан — це мінізавод зі складним обладнанням та великою кількістю відвідувачів», — повідомила Бадрітдінова.

Вона додала, що компанія планує відновити мережу постачання. Переважна більшість постачальників працюють, але через зруйновану інфраструктуру існує певна категорія продуктів, які доведеться купувати в інших регіонах чи країнах. Наприклад, упаковка чи соки тривалого зберігання, соуси тощо.

Раніше міністр зовнішніх справ Дмитро Кулеба повідомив, що кілька тижнів тому МЗС встановило зв’язок з українським офісом McDonald’s, а потім і з їхньою штаб-квартирою в США, щоб відновити роботу ресторанів в Україні найближчим часом.

Читайте також: Meta виділила 1,5 мільйона доларів на підтримку українського бізнесу