McDonald’s відкрив перший ресторан у Білій Церкві

3 грудня у Білій Церкві відкрився перший ресторан McDonald's за адресою вул. Леванєвського, 53 К.

Новий одноповерховий заклад площею 393 кв. м вміщує 97 гостьових місць у залі та 146 на літній терасі. Інтер’єр оформлений у фірмовому дизайні. Ресторан обладнаний сервісами McDrive та McDelivery, також облаштовано кімнату для кур’єрів.

Зробити замовлення швидко та зручно дозволяють десять терміналів самообслуговування – на великих екранах можна розглянути страви та вибрати до смаку без очікування у черзі. До того ж, у ресторані працює чотири лінії приготування страв, тож додати або прибрати інгредієнти стало ще простіше.

Для зручності відвідувачів касову зону розділено на дві частини для замовлення та видачі, а працівники сервісу можуть принести замовлення за столик.

Цікаво, що молочну основу, з якої у ресторанах McDonald’s готують морозиво та шийки, виробляють за сучасними технологіями – на Білоцерківському молочному комбінаті (флагман компанії Терра Фуд).

«У Білій Церкві мешкає понад 200 000 мешканців, до нас щодня приїжджають сотні гостей. Відкриття закладу McDonald’s є підтвердженням того, що місто конкурентоспроможне та має високу інвестиційну привабливість. Крім того, McDonald’s завжди користується популярністю як серед дітей, так і серед дорослих, тому я переконаний, що всі із задоволенням сприймуть відкриття ресторану у нашому місті», – заявив під час прес-брифінгу міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий.

У 2021 році, в рамках стратегії присутності в регіонах, окрім Білої Церкви, компанія також відкрила ресторани у Луцьку, Івано-Франківську, Хмельницькому, Харкові, Запоріжжі та селі Гора. А найближчим часом ресторани з’являться у Миколаєві, Кропивницькому, Чернівцях та Ужгороді. За неповні 11 місяців 2021 року МакДональдз створив 1 600 робочих місць – у закладах по всій Україні – і понад 3 000 на стороні партнерів. Загалом за останні два роки інвестовано близько двох млрд грн та відкрито 18 ресторанів.

Довідка. McDonald’s Ukraine – лідер серед ресторанів швидкого обслуговування. Перший заклад відкрито 24 травня 1997 року у Києві. Компанія налічує понад 100 ресторанів у 24 містах України. Компанія щорічно входить до списку 100 найбільших платників податків в Україні, а також до списку найкращих роботодавців. McDonald’s Ukraine – партнер-засновник та найбільший корпоративний партнер «Фонд Дім Рональда МакДональда» в Україні.

Джерело