McDonald’s відкрив три ресторани у Львові й анонсував відкриття у Рівному

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s оголосила про відкриття ще трьох закладів у Львові, зокрема, одного абсолютно нового, й анонсувала відновлення роботи у Рівному.

З 1 листопада у Львові відновили роботу ресторани на вул. Володимира Великого, 24-А та у ТРЦ Forum Lviv (вул. Під Дубом, 7-Б). А вже 2 листопада у місті відкрився новий заклад мережі, який став найбільшим у Львові. Ресторан став першим в Україні, відкритим «з нуля» за час війни — досі компанія лише відновлювала роботу закладів, закритих з початком повномасштабного вторгнення росіян.

Новий двоповерховий ресторан McDonald’s запрацював біля ТЦ Арсен на просп. Червоної Калини, 60. Загальна площа закладу становить 585 кв. м. Загалом у Львові вже працюють сім ресторанів мережі McDonald’s.

Водночас у рівненському ТРЦ Злата Плата офіційно анонсували відкриття McDonald’s та запустили розіграш трьох МакМеню. Переможців назвуть у день відкриття, яке, як зазначено у повідомленні, буде вже незабаром.

Під час повітряної тривоги заклади мережі McDonald’s закриваються, аби працівники і відвідувачі могли перейти у найближче укриття. Ресторани продовжують роботу орієнтовно через годину після скасування тривоги. Якщо повітряна тривога скасована менш ніж за годину до закриття, то ресторани відкриваються наступного дня. Також ресторани не працюють під час відключення електроенергії і продовжують роботу орієнтовно через годину після поновлення електропостачання.

Читайте також: McDonald’s відновлює роботу в Житомирі та продовжує відкриття київських закладів