Mcdonald’s відновив роботу у Луцьку та Хмельницькому

17 листопада мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s відновила роботу закладів у Луцьку та Хмельницькому.

В Луцьку заклад мережі запрацював у ТРЦ ПортCity за адресою просп. Соборності, 43. Зал та тераса луцького McDonald’s вміщає 340 місць. Відвідувачі можуть зробити замовлення всередині ресторану на одному з 6 двосторонніх терміналів самообслуговування, або заїхати на McDrive із двома лініями в’їзду, де меню представлене на сучасних цифрових бордах. Для організації послуги доставки McDelivery у закладі облаштована окрема кімната для кур’єрів.

Ресторан відкриватиметься о 10:00, разом з початком роботи торговельного центру, і закриватиметься о 21:00, як і всі заклади в мережі.

У Хмельницькому ресторан McDonald’s відкрився за адресою Старокостянтинівське шосе, 2. У закладі гості можуть скуштувати улюблені страви в залі ресторану, заїхати на McDrive, або замовити страву через доставку з партнерською компанією Glovo. Ресторан працюватиме з 09:00 до 21:00.

Заклади McDonald’s працюють за оновленими протоколами безпеки: закриваються під час повітряної тривоги та відновлюють роботу за годину після її скасування. Також ресторани не працюють під час відключення електроенергії.

Загалом в Україні відновили роботу 58 ресторанів McDonald’s. Зокрема, нещодавно в Черкасах відкрилися обидва заклади мережі.