Mеtro стане першою компанією в Україні, яка запровадить безконтактну систему сканування та оплати товарів

Компанія Mеtro Україна впроваджує інноваційну систему безконтактного сканування та оплати товарів у магазинах. Ця послуга допоможе клієнтам швидко здійснювати закупівлі в ТЦ, уникаючи черг та скупчень на касовій зоні.

За допомогою безкоштовного мобільного додатка Metro Fast Line на смартфоні (доступний на Android та iOS) або спеціальних сканерів, розміщених на вході в ТЦ, клієнти зможуть самостійно відсканувати свої покупки прямо з полиці у торговому залі, провести швидку (менше хвилини) валідацію візка з товарами на спеціальній ваговій платформі, не викладаючи товар на касову стрічку, та одразу сплатити покупку на стійці самооплати.

«Зручність, швидкість та комфорт при здійсненні закупівель є однією з важливих складових успішного клієнтського досвіду. Система безконтактного сканування, зважування та оплати товарів – це унікальне рішення на українському ринку рітейлу, і ми пишаємося тим, що Mеtro буде першою компанією щодо його впровадження в Україні», – розповідає генеральний директор Mеtro Cash&Carry Україна Олена Вдовиченко.

Поки що послуга безконтактного сканування та оплати доступна у пілотному торговому центрі Mеtro Позняки у Києві (проспект П. Григоренка, 43). Компанія планує згодом впровадити таку систему і до інших ТЦ.

Довідка. Mеtro Cash&Carry Україна вийшла на український ринок у 2003 році. Наразі компанія управляє 26 магазинами у 18 містах України. За понад 17 років діяльності Mеtro Cash&Carry Україна інвестувала в національну економіку понад 600 млн євро. Обсяг продажів компанії за 2019/2020 фінансовий рік (жовтень 2019 – вересень 2020) склав 754 млн. євро. Mеtro Cash&Carry Україна входить до складу Metro Group. Більше інформації: www.metro.ua

Джерело