МЕТRО Україна відкрила четвертий «Япомогабокс» у Львові

Компанія METRO Україна продовжує реалізовувати стратегію сталого розвитку та впроваджувати екологічні проєкти в партнерстві з громадською організацією «Yapomoga».

27 січня 2023 року В ТЦ METRO Львів (вул. Городоцька, 300) було відкрито автомат з прийому пластикових пляшок «Япомогабокс». Тепер відвідувачі торговельного центру у Львові мають можливість підтримати соціальні ініціативи на вибір, здавши пластикові пляшки на переробку. Новий «Япомогабокс» став вже четвертим боксом в рамках співпраці компанії з ГО «Yapomoga». Раніше аналогічні автомати вже були встановлені у торговельних центрах МЕТРО Позняки (Київ), METRO Теремки (Київ) та METRO Почайна (Київ).

«Япомогабокс» приймає скручені ПЕТ-пляшки з-під напоїв об’ємом до 2-х літрів, які потім, завдяки підтримці партнерів ініціативи — заготівельної компанії ВТОРМА.UA, відправляться на вторинну переробку. Такий автомат дозволяє здавати на вторинну переробку пластик та водночас допомагати одній з груп реципієнтів — людям похилого віку, дітям чи безпритульним тваринам, а також Збройним Силам України та фандрайзинговій платформі United24.

За кожну пляшку METRO Україна додатково нараховує 10 копійок на допомогу ЗСУ та програму Президента України United24 на відбудову країни. Нагадаємо, що з серпня в київських ТЦ METRO було зібрано біля 3 тонни пластикових пляшок. Сумарно від початку реалізації проєкту — 23 тонни пластику, що перетворилися на добрі справи. Зазначимо, що 1 тонна переробленого пластику, дозволяє зекономити 5,777 квт енергії. Тож за весь об’єм пляшок з боксів, які встановлені в торговельних центрах METRO, можна забезпечити електроенергією невеликий багатоквартирний будинок.

Кришечки від пластикових пляшок громадська організація «Yapomoga» перетворює на очні протези для військових та деталі для бойових дронів ЗСУ, що наближають перемогу.

«Разом з людськими жертвами та руйнуваннями інфраструктури війна принесла в Україну екоцид — небезпечний вплив на навколишнє середовище. До нашого військового, інформаційного та продовольчого фронту додається питання концентрації уваги на вирішенні екологічних проблем. Ми розуміємо, що в такі важкі часи кожному важливо гуртуватися та відчувати себе частиною однієї спільної мети, долучаючись до соціально корисних проєктів. Саме для цього ми продовжуємо реалізацію партнерських ініціатив та закликаємо приєднуватися до них не тільки співробітників компанії та клієнтів, але й всю громаду. Здача на переробку ПЕТ-пляшок — це не тільки допомога в покращенні екологічної ситуації в Україні, свідомий підхід до споживання товарів, але й внесок в нашу спільну перемогу», — коментує Олена Вдовиченко, генеральна директорка METRO Україна.

«Ми щасливі відкрити нашу першу локацію у Львові з нашим однодумцем і партнером — компанією METRO Україна. Не дивлячись на всю важкість сьогодення, ми все одно продовжуємо розширювати кордони нашого екологічного проєкту, тим самим надаючи можливість тепер мешканцям Львова очищувати рідне місто та країну від пластику! Хочу подякувати всій команді компанії МETRO Україна за їх плідну працю і підтримку. Адже з початку війни вони підтримували нашу ініціативу і надавали можливість клієнтам торговельних центрів не тільки очищувати планету від пластику та допомагати нужденним, а й ЗСУ», — коментує Руфат Раімов, творець та керівник ГО «Yapomoga».

Читайте також: Тенденції у секторі торговельної нерухомості України