Мінцифри нагородило відзнакою миру європейську асоціацію DIGITALEUROPE

Міністерство цифрової трансформації вручило нагороду Ukraine Peace Prize у межах конференції Masters of Digital генеральному директору торговельної асоціації DIGITALEUROPE.

Відзнаку передала Заступник Міністра цифрової трансформації з питань Євроінтеграції Валерія Іонан, а отримала Сесілія Бонефельд-Даль. Нагородження відбулося в рамках конференції Masters of Digital в Брюсселі.

З початку повномасштабної війни завдяки спільним зусиллям Єврокомісії та DIGITALEUROPE закладам охорони здоров’я та навчальним закладам в Україні було передано понад 12 тисяч різних пристроїв.

Валерія Іонан разом із Сесілією Бонефельд-Даль детально розповіли про ініціативу #LaptopsForUkraine. Вона створена 1 грудня 2022 року і її мета – зібрати понад 50 тис. ноутбуків, планшетів і смартфонів. Техніка має допомогти студентам, медсестрам та держслужбовцям в Україні працювати, вчитися та мати вільний доступ до інтернету.

Україна потребує відновлення деокупованих та постраждалих від російської агресії регіонів країни. Для того, щоб відновити технічну інфраструктуру, Єврокомісією, асоціацією DIGITALEUROPE та Мінцифри був ініційований проект Laptops For Ukraine, – розповідає Валерія Іонан.

Пристрої передають як приватні компанії, так і фізичні особи, вони можуть бути як новими, так і вживаними.

Найближчим часом всі вони будуть відправлені в Україну та розподілені відповідно до заявок та потреб різних установ, які постраждали від російської агресії.

Для нас усіх життєво важливо об’єднати зусилля та стати на захист України та її народу, який героїчно бореться за свободу. Наша співпраця з Міністерством цифрової трансформації України та Європейською Комісією є свідченням того, що підтримка країни приватним сектором може бути критично важливою під час війни в Україні. Ми готові взяти на себе провідну роль у будь-яких зусиллях із реконструкції, щоб допомогти українському цифровому сектору стати на ноги, — зауважила Сесілія Бонефельд-Даль.

Хаби збору техніки для українців наразі працюють у Бельгії, Німеччині, Румунії, Франції, Чехії, Словенії, Іспанії, Литві, Угорщині та Естонії. Їх вже 16, але кількість зростає і проєкт триватиме надалі.

*DIGITALEUROPE — європейська організація, яка представляє галузь цифрових технологій. Її членами є 98 великих технологічних компаній і 41 національна торгова асоціація Європи.

Джерело: Урядовий портал

Читайте також: Colliers Ukraine долучиться до запуску інноваційного центру “Промприлад.Реновація”