Mitsubishi Motors, Dr. Oetker, Acer: світові компанії продовжують залишати росію

Російський ринок продовжує залишати все більшу кількість світових компаній. З останніх – автомобільна корпорація Mitsubishi Motors, виробник комп’ютерної техніки та електроніки Acer, виробник продуктів харчування Dr. Oetker та виробник будівельної техніки та обладнання Komatsu.

Mitsubishi Motors

Японська автомобільна корпорація Mitsubishi Motors призупинила поставки в РФ і локальне виробництво на спільному зі Stellantis автозаводі ТОВ «ПСМА Рус» у Калузі, випливає із заяви компанії.

«Корпорація Mitsubishi Motors зупинила виробництво на своєму заводі у Калузі до подальшого повідомлення. Через логістичні труднощі експорт автомобілів та постачання запчастин до Росії призупинено з березня», — йдеться у повідомленні японського концерну.

Acer

Тайванський виробник комп’ютерної техніки та електроніки Acer також оголосив про зупинення діяльності на росії. Компанія повідомила, що на тлі ситуації в Україні співпрацює із гуманітарними організаціями щодо надання допомоги постраждалим.

Читайте також: Intel призупинила діяльність на росії

Dr. Oetker

Німецький виробник харчових продуктів Dr. Oetker вирішив залишити російський ринок і продати завод у Білгороді його російському керівництву.

Раніше Dr. Oetker призупинив експорт на росії, інвестиції в російський бізнес і рекламну активність на російському ринку. Компанія займається виробництвом інгредієнтів та сумішей для випічки, десертів, засобів для консервування, замороженої піци (бренди Dr. Oetker, Ristorante).

«Виробник продуктів харчування Dr. Oetker повністю згортає свою діяльність у Росії», — йдеться у прес-релізі компанії.

Komatsu

Найбільший у Японії та другий за розміром у світі виробник будівельної техніки та обладнання компанія Komatsu прийняла рішення призупинити виробництво на заводі на росії через ситуацію в Україні. Про це йдеться у прес-релізі компанії.

У березні Komatsu також оголошувала про зупинення відвантаження своєї продукції на росії. Зазначається, що рішення у тому числі пов’язане з порушенням ланцюжків постачання та невизначеністю фінансових та економічних умов на росії в майбутньому.

Крім того, японська компанія заявила, що виділить як допомогу Україні €1 млн.

Читайте також: Через вихід відомих брендів з росії місцеві ТРЦ можуть втратити 70% виручки