На Чорну п’ятницю інтернет-покупці витратили 8,9 млрд. доларів

У звіті Adobe Analytics повідомляється, що цього року на «Чорну п’ятницю» онлайн-покупці витратили 8,9 мільярда доларів, що трохи менше 9 мільярдів доларів, витрачених у 2020 році.

Adobe припускає, що тенденція до зниження могла бути викликана зростанням початкових витрат, оскільки деякі магазини почали розпродажі та рекламні акції ще у жовтні. А коли покупці здійснювали онлайн-покупки під час «Чорної п’ятниці», Аналітики виявили, що 44,4% цих продажів було зроблено зі смартфонів, що на 10,6% більше, ніж торік.

«Вперше в історії Чорна п’ятниця змінила тенденцію зростання минулих років. Покупці стратегічно підходять до покупок подарунків, купуючи їх набагато раніше і гнучко вибираючи час здійснення покупок, щоб переконатися, що вони отримують найвигідніші пропозиції», – каже Вівек Пандія, провідний аналітик Adobe Digital Insights.

У той час як ранні продажі могли бути основним фактором зниження інтернет-витрат, проблеми з глобальним ланцюжком поставок стали ще однією причиною, що вплинула на падіння продажів. Згідно зі звітом Adobe, з січня 2020 року кількість повідомлень про те, що товару немає, збільшилася на 124%, що ускладнює отримання покупцями потрібних продуктів. У звіті зазначено, що найбільше від цього постраждала побутова техніка та електроніка.

Джерело