На території ТЦ Барабашово пройде масштабна реконструкція

На території ТЦ Барабашово, яка серйозно постраждала під час багатомісячних російських обстрілів, пройде масштабна реконструкція. Концерн «АВЕК та Ко» завершив розробку концепції відновлення торговельного майданчику.

Концепція відновлення передбачає перетворення Барабашово на торговельне місто європейського типу з будівлями торговельного, офісного, житлового та соціально-культурного призначення. Як зазначають у адміністрації ТЦ Барабашово, концепція реконструкції торговельного центру розробляється у тісній співпраці з харківським міським головою Ігорем Тереховим і відповідними структурами Харківської міської ради та буде інтегрована до загальноміського плану повоєнного відновлення Харкова.

На території ТЦ Барабашово уже проведено демонтаж зруйнованих об’єктів та оцінка завданих збитків. Проєкт нового Барабашово наразі знаходиться на стадії розробки. Він передбачатиме створення на його території комфортного для харків’ян багаторівневого комплексу з торговельним центром, житловими та комерційними зонами, офісами, центрами відпочинку, закладами освіти, каналами, парками, дитячими майданчиками та зонами для заняття спортом.

Робота над проєктом іде з урахуванням найкращих сучасних світових розробок у цій сфері. Кінцева мета — створення для «міста майбутнього» надсучасного комплексу європейського типу, що сприятиме перетворенню Харкова на комфортний мегаполіс, який займатиме лідерські позиції в країні за благоустроєм, комфортом для життя та розвитку бізнесу.

Нагадуємо, у вересні ТЦ Барабашово повідомив про потік відвідувачів зі звільнених територій Харківщини.