Найбільший ТРЦ Польщі вводить години тиші для комфорту відвідувачів з аутизмом

Найбільший ТРЦ Варшави Westfield Arkadia вводить години тиші. Нововведення діятиме щопонеділка, з 19:00 до 21:00 у місцях загального користування торгового центру.

Воно передбачає, що світло буде приглушене, а музика вимкнена. Ці дві години присвячується людям, яким важко перебувати у оточенні гучних звуків і яскравих спалахів.

У Westfield Arkadia зазначають, що вирішили подбати про людей, які страждають аутизмом і зробити їх шопінг більш комфортним.

Також у цьому ТРЦ можна взяти в оренду рюкзаки із "сенсорними аксесуарами". В середині таких сумок лежать звукоізоляційні навушники, які допоможуть приглушити зайвий шум. Це дасть змогу сконцентруватись на покупках. Також в рюкзаку можна знайти антистресові кулі та pop it для зняття напруги.

Чому це важливо?

За даними ВООЗ, аутизм має кожна 88-ма дитина в цьому світі і кожного року кількість дітей з цією особливість зростає.

Цей розлад залишається з людиною на все життя і головною його особливістю є підвищена чутливість до інтенсивних звукових та візуальних подразників.

Читайте також: ТЦ продовжують домінувати серед торгових площ Європи – дослідження

Саме для того, щоб полегшити про процес покупок для людей з аутизмом, Westfield Arkadia вводить декілька годин тиші.

*Довідка. Westfield Arkadia - найбільший торговий центр у Центральній Європі. Його площа становить понад 280 кв. м, ТРЦ містить 230 магазинів, 25 ресторанів та кінотеатр. Комплекс належить компанії Unibail-Rodamco.

VPolshchi