Нерухомість у метавсесвіті: компанія Roar відкриває студію Meta Space для проектування

Компанія з Еміратів Roar придбала в метавсесвіті землю для свого нового виставкового залу, оскільки в їх планах розширення бізнесу в галузі архітектури та дизайну інтер'єрів на віртуальних платформах.

Roar Meta Space — студія з проектування та розробки нерухомості для віртуального середовища, розташована на цифровій землі у тривимірному метасвіті Decentraland. У студії розміщено комерційну художню галерею, меблевий салон і магазин, простори для різноманітних заходів і навіть «експериментальний готель майбутнього».

«Метавсесвіт — це явно стійке комерційне явище, а не швидкоплинне захоплення, тому ми хочемо і маємо бути там. Ми вже ведемо переговори з кількома клієнтами про справді цікаві проекти», – сказав засновник Roar Дін Паллаві.

Компанія купила ділянки землі за 18 600 ман, що у перекладі з криптовалютного токену платформи становить приблизно 36 000 доларів США.

За словами засновника Roar, метавсесвіт усуває бар’єри правил безпеки та бюджету для архітекторів та девелоперів. Дін пропонує також використовувати метавселенні функції для продовження існуючих проектів, створюючи цифрові двійники. Термін означає цифрову копію фізичного об’єкта у вигляді механізму, будівлі або концепції. Наприклад, девелопери можуть створити цифровий двійник свого ТРЦ та використовувати його для впровадження нових концептуальних дизайнерських рішень, встановлення обладнання чи інсталяцій. Метавсесвіт дозволяє безпечно випробувати будь-які нововведення на двійнику.

«Традиційно ми передавали проекти інженерам і будівельникам для створення фізичного простору – метавсесвіт просто вирізав цю частину процесу», – підсумував Дін.

Деякі бренди та митці вже використовують метавсесвіт. Adidas почали виготовляти віртуальні колекції одягу для аватарів віртуального світу. Художниця Кріста Кім продала перший цифровий будинок NFT минулого року, а художник Андрес Райзінгер у кооперації з архітектором Альбою де ла Фуенте, надихнувшись Дітером Рамсом, розпочали роботу над проектом будинку для зимового метавсесвіту.

Читайте також: Мода та NFT: універмаг Selfridges продаватиме цифровий одяг