Northwest Arkansas Mall відкриє 25-річну капсулу часу на честь свого ювілею

У березні 2022 року представники ТРЦ Northwest Arkansas Mall відкриють капсулу часу у процесі публічної церемонії.

Капсулу запечатали у 1997 році під час ремонту ТРЦ та запланували відкриття на березень 2022 року, щоб приурочити подію до 50-річчя Northwest Arkansas Mall.

Спочатку торговий простір побудували для магазину Sears в 1970 році, який згодом став якірним орендарем центру. Згодом мол масштабно розширили, і офіційне відкриття ТРЦ під назвою Northwest Arkansas Plaza відбулося 2 березня 1972 року. Спочатку було відкрито лише 19 магазинів, а незабаром додалося ще 15. Серед основних орендарів були Dillard’s, Boston Store та Woolworth.

Відомо, що наприкінці 1990-х років, один із покупців зателефонував до головного офісу ТРЦ та поцікавився наповненням капсули та її зовнішнім виглядом. Передбачається, що капсула часу є сейф, заповнений дрібними предметами, що передають атмосферу того часу. У капсулі найімовірніше буде місцева газета 1997 року, різні товари, куплені на той час у ТРЦ.

За словами генерального менеджера ТРЦ Джеффа Бішопа, наповнення капсули справді може бути таким.

«Таке цілком можливо. Я працював тут у той час, але був зайнятий будівництвом та відкриттям магазинів. Сподіваюся, що в капсулі буде щось хороше з 90-х!», – сказав Бішоп.

Читайте також: У штаті Джорджія планують облаштувати повітряно-транспортну мережу до ТРЦ Macon Mall