Нові відкриття у торгових центрах Arricano

Розвиток бізнес-активності є обов’язковою умовою підтримки економічного фронту країни в цей кризовий час та є необхідною умовою для відновлення України після нашої перемоги. Компанія Arricano з початку війни докладає максимальних зусиль для безперебійної роботи критично важливої ​​соціальної інфраструктури, підтримки партнерів та співробітників, розуміючи, що відновлення та функціонування бізнесу наразі є дуже важливими для стабілізації та розвитку економіки країни.

У серпні-вересні в торгових центрах Arricano відкрито 15 нових магазинів та закладів, серед яких brabrabra, Greek House, Brand Shop, Pull in Love, Yabloki, Sushi to Go тощо.

Торгові центри девелопера приваблюють як модні стартапи, так і відомі і улюблені відвідувачами бренди. Нові магазини одягу Pull in Love у ТРК Сонячна Галерея у Кривому Розі та Brand Shop у ТРК City Mall у Запоріжжі, мережевий магазин жіночої білизни brabrabra та магазин спортивного одягу Рrovocator у ТРК Проспект у Києві вже чекають відвідувачів.

У ТРК Проспект на фудкорті запрацювали нові оператори: Greek House, основний вектор якого спрямований на якість, безпеку для здоров’я, власну рецептуру, свіжість інгредієнтів та баланс смаку та Doner Market, де при приготуванні шаурми та донера використовуються найсучасніші технології, якісні продукти, оригінальні спеції та соуси.

У ТРЦ РайON та ТРК City Mall молодий колектив ентузіастів, що спеціалізується на японській кухні, запрошує до нових закладів Sushi take out.Мармеладний Джек — куточок з великою кількістю різноманітних солодощів з Європи для всієї родини — чекає на любителів смаколиків у ТРК Сонячна Галерея.

«Незважаючи на вкрай складну ситуацію для нашої країни та кожного українця, нашим проектам вдалося зберегти стійкість та привабливість для партнерів та відвідувачів. Зайнятість наших об’єктів залишається високою — на рівні 98%, що свідчить про правильність орендного підходу та довіру наших партнерів. Додає впевненість і те, що бізнес працює та розвивається по всій Україні. Запоріжжя та Кривий Ріг показові в цьому сенсі, де у наших торгових центрах за останні два місяці відкрито 9 нових магазинів. Ми відверті з нашими партнерами, віримо у продовження розвитку рітейлу та у процвітаюче майбутнє нашої країни», — прокоментував відкриття Денис Корнута, директор департаменту торгових площ Arricano.

Читайте також: У ТРЦ Pannonia відкриються магазини House та Cropp