Нові відкриття в українських ТРЦ: які ритейлери вирішили масштабуватись з початку війни

З початку розгортання повномасштабної війни рф проти України деякі ТРЦ поповнилися новими орендарями. Які рітейлери наважилися відкрити нові торгові точки та які торгові центри вирішили розширити tenant-mix?

ТРЦ ПортCity (Луцьк)

12 квітня у луцькому ТРЦ Порт City (вул. Сухомлинського, 1) відкрився новий магазин українського бренду MR520. Бренд виробляє комфортний жіночий одяг для повсякденного життя.

ТЦ Європа (Трускавець)

16 квітня нова Люксоптика відкрилася у місті Трускавець у ТЦ Європа за адресою: вул. Стебницька, 58. На гостей чекають кабінет офтальмолога для перевірки зору, широкий асортимент контактних лінз, розчинів і крапель для піклування про зір, пакетні пропозиції на окуляри для зору, знижки на сонцезахисні окуляри та багато іншого.

ТРК Gagarinn Plaza (Одеса)

20 квітня у другій черзі одеського ТРК Gagarinn Plaza (вул. Генуезька, 5/2) відкрився оновлений магазин дитячих іграшок «Чудо Острів». Простір магазину виконаний у тематиці швидкісних перегонів, він працюватиме щодня з 10:00 до 18:00.

ТРЦ Екватор (Чернівці)

26 квітня новим відкриттям до торгових мереж приєднався магазин одягу, взуття та аксесуарів для активного відпочинку Marathon. Торговий оператор знаходиться у чернівецькому ТРЦ Екватор на другому поверсі (вул. Руська, 248 Є). У магазині можна знайти товари відомих світових брендів: Asics, Jack Wolfskin, Hi-Tec, Regatta, Puma, Nike, Fila, Billabong, Merrell, Reef, Briko, Cebe та інші.

ТРЦ Ріо (Ужгород)

28 квітня мережа магазинів базового одягу та аксесуарів Famo відкрила магазин у новому форматі в Ужгороді. Торгова точка знаходиться в ТРЦ Ріо на вул. Федінця, 23.

ТРЦ Оазис (Хмельницький)

На початку травня хмельницький ТРЦ Оазис (вул. Степана Бандери, 2а) також поповнив свій tenant-mix новим орендарем – магазином взуття та аксесуарів Rieker. Продукція торгової марки розробляється відповідно до останніх модних тенденцій та задовольняє будь-які потреби споживача завдяки інноваційним технологіям виробництва.

Читайте також: Скільки магазинів втратили провідні торговельні мережі України за часи війни?