Нові салони в ТЦ MARK

Протягом року у львівському ТЦ MARK відкрилися нові меблеві салони з якісними меблями та цікавими інтер’єрними рішеннями.

Салон MARAFET

Це ексклюзивний представник меблевої мануфактури «Мебус» у Львові.

Пріоритетом є виготовлення м’яких меблів, наборів для спалень, віталень, кабінетів, передпокоїв, столових груп та дитячих кімнат. Меблі відрізняються вишуканістю, художньо-естетичним смаком, єдністю стилю та конструктивною міцністю.

Салон More Fashion by Rambay

Пропонує товари брендів Eral, Lowenss, LuxeLife, Ewos, Kapriss.

Це фабричні меблі турецького виробництва із високоякісної натуральної сировини. Сучасний скандинавський еко-стиль, який можна адаптувати до різних інтер’єрів.

Салон Ligne Roset

Тут представлені стильні, сміливо красиві та функціональні колекції меблів, світильників, цінних аксесуарів, килимів, домашнього текстилю та інших предметних предметів.

Активно співпрацюючи з яскравими дизайнерами сучасності, Ligne Roset став символом розумного дизайну та представив світові кілька еталонних об’єктів нового рівня форм та комфорту. Серед них – диван Ploum Ронанa та Ервана Буруллек, крісло Moel, колекція Ruche Інги Семпе, ліжко Петер Малі, диван Smala Паскаля Мурга, диван Togo Мішеля Дюкарой, вироби П’єра Полена.

Креативність – ключова цінність бренду Ligne Roset. Меблі, освітлення, текстиль, килими, постільна білизна — скрізь спочатку є ідея, а технологія слідує за нею.

Салон Magniflex

Тепер італійські преміальні матраци та великий спектр товарів для сну можна придбати у Львові.

У затишному залі салону гості можуть ознайомитись з популярними моделями ортопедичних матраців, протестувати зручні анатомічні подушки та повернутися у м’які та теплі ковдри. Спеціальні експерти сну допоможуть підібрати оптимальний варіант та миттєво оформити замовлення.

Довідка. ТЦ “MARK” – це комфортний торговий центр сучасного формату площею 10 000 кв. м, який працює у форматі дизайн-центру та представляє понад 100 show-room’s від найкращих постачальників меблів, світла, декоративно-оздоблювальних матеріалів та предметів інтер’єру у ціновому сегменті від «середнього+» до преміум класу.

Читайте також: Чому в ТЦ «Епіцентр» основний елемент дизайну – стеля?