Новий сайт, лого та відділи: Cher’17 представив фешн-експлейнер “Нова Ера”

Український бренд одягу Cher'17 представив фешн-експлейнер “Нова Ера”, що започаткував зміни в модній компанії.

Цей ролик став уже четвертим проєктом, який створила для бренду агенція Drama Queen.

Фешн-експлейнер “Нова Ера” — це наш четвертий проєкт із Cher'17. Від самої першої спільної роботи — гучної “Тьолочки” — ми стали свідками стрімкого зростання бренду. І ось зараз готові розповісти про їхні трансформації, досягнення та плани на майбутнє, — зазначили в агенції.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от CHER’17 (@cher17.ua)

 

На початку відео відтворено сцену із маніфесту, який бренд випускав раніше: героїня “Тьолочки” стала оповідачкою “Нової Ери”. 

У відео також з’являються й інші guest stars — пані Світлана, яка є працівницею виробництва, та Даріко Цулукідзе, чиє відео з критикою білого пуховика бренду свого часу наробило галасу в TikTok.

Ми зняли Даріко та символічно зобразили інших коментаторок з інтернету — не карикатурно, а з гідністю та повагою, — кажуть у Drama Queen.

Читайте також: У луцькому ТРЦ ПортCity відкрився магазин бренду CHER’17 (фото)

Нова Ера CHER'17 почалася з нового сайту. Тепер він містить готові образи, реальні фото та детальну розмірну сітку. Крім того, бренд оновив своє лого та зробив нові відділи в компанії.