OSTIN та Sportmaster проведуть ребрендинг

Українські мережі O'STIN Ukraine та Athletics (колишній Sportmaster) оголосили про ребрендінг, а Oodji Україна повідомила про закриття магазинів.

Колектив мережі OSTIN в Україні заявив, що більше не хоче і не працюватиме під вивіскою з однойменною назвою бренду країни-агресора.

“У найкоротші терміни ми проведемо тотальний ребрендинг, який був запланований, згідно з умовами продажу компанії, що відбулася 8 вересня 2021 року і є власністю Сінгапурської компанії Verduretex Pte Ltd на чолі з пані Хе Пенфей”, – йдеться у повідомленні O’STIN Ukraine у ​​Facebook .

На Facebook-сторінці Athletics (колишній Sportmaster.UA) оголосили, що у зв’язку з агресією рф і військовими діями, які забирають життя українців, колишні співробітники ТОВ «Спортмайстер Україна», а зараз співробітники нового бізнесу ТОВ «Атлетікс» вважають неприпустимим продовжувати працювати під брендом SportMaster в Україні.

“Для виключення зв’язку з однойменною назвою мережі, що працює в рф, найближчим часом буде здійснено повний ребрендинг магазинів (у міру можливості доступу до об’єктів у період військових дій)”, – повідомили в Athletics.

Тим часом Oodji Україна заявила про ліквідацію та розпродаж товару у зв’язку із закриттям магазинів та припинення співпраці з брендом на ринку України.

«Незважаючи на те, що бренд має юрисдикцію Люксембургу, ми усвідомлюємо його операційну приналежність до російського ринку. Саме тому було ухвалено рішення про припинення співпраці з брендом. З початку війни і до теперішнього моменту, ми активно донатимо товар бренду на допомогу військовим, волонтерам та нужденним», — йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці Oodji Україна.

В даний час бренд продовжує ліквідувати товар, що знаходиться в магазинах, тим самим надаючи робочі місця своїм співробітникам, сплачуючи податки та забезпечуючи виконання зобов’язань перед українським контрагентом.

Примітно, що українські ТРЦ все одно припиняють співпрацю із вищезазначеними російськими брендами. ТРЦ King Cross Leopolis, що у Львові, планує припинити подальшу співпрацю з брендом O’stin після закінчення погодженого терміну оренди. Рівненський ТРЦ “Злата Плаза” достроково розірвав договір оренди з магазином одягу Oodji. Мережа торгово-розважальних центрів Екватор, яка має ТРЦ у Рівному, Полтаві, Харкові, Чернівцях та Бердянську, розірвала співпрацю з брендами OSTIN, Oodji та Sportmaster.