Peek & Cloppenburg повертається до Бельгії

Peek&Cloppenburg повертається на бельгійський ринок. Німецький ритейлер модного одягу стане якірним магазином у реконструйованому торговому центрі Westland у Брюсселі.

Повернення P&C на бельгійський ринок роздрібної торгівлі відбудеться восени 2022 року – німецький універмаг моди стане «якорем» оновленого ТРЦ Westland. Новий магазин площею понад 4 000 кв. м займе два поверхи та розташується у центральній частині торгового центру. У магазині будуть продавати одяг, взуття та аксесуари таких брендів як Hugo Boss, Tommy Hilfiger, Calvin Klein та інших.

Торговий центр Westland розташований на реконструкції з 2019 року. Було додано дві прибудови, щоб збільшити загальну площу на 50 000 кв. м, а також розшити асортимент магазинів. Астрід Фламанд із AG Real Estate називає відкриття Peek & Cloppenburg «ідеальним доповненням» до поточної пропозиції, оскільки магазин ідеально вписується в нову концепцію Westland.

На даний момент P&C управляє приблизно 150 магазинами у шістнадцяти європейських країнах, де продаються понад 300 модних брендів.

Джерело