Перевищивши очікування: Hugo Boss наростив виторг до майже 1 млрд євро за I квартал 2025-го

Німецький модний дім Hugo Boss повідомив про кращі, ніж очікувалося, квартальні результати та зберіг свій річний прогноз, незважаючи на посилення макроекономічної невизначеності.

Виторг компанії за перший квартал склав 999 млн євро (1,13 млрд доларів), що трохи менше за 1,01 млрд євро роком раніше, проте вище прогнозу аналітиків у 974 млн євро, пише Reuters. 

Незважаючи на занепокоєння щодо тарифів США, компанія очікує, що обсяг продажів у 2025 році залишиться на рівні попереднього року, коливаючись від 4,2 до 4,4 млрд євро.

Прибуток до вирахування відсотків та податків за перший квартал склав 61 млн євро, тоді як аналітики очікували 50 млн євро.

Акції ритейлера зросли на 8,4%, очоливши німецький індекс середньої капіталізації. Однак з початку року вони впали на 11,7%.

Важко дати чітку, остаточну оцінку, і дискусії свідчать про те, що довіра споживачів у США, безумовно, знизилася, але я вважаю, що це може змінюватися щодня, і ми готові до цього. Ми намагаємося активно, але також гнучко реагувати на обставини, що склалися, - заявив генеральний директор Hugo Boss Даніель Грідер.

Аналітики вважають, що компанія має хороші можливості для подолання потенційного впливу тарифів.

Читайте також: Hugo Boss наростив рекордний виторг за підсумками 2024 року

Групи компаній, що працюють у сфері розкоші, зіткнулися зі скороченням споживчих витрат через уповільнення попиту на моду та аксесуари, особливо у США та Китаї.