Під Києвом відкрився новий McDonald’s

7 листопада у с. Лісники (Київська область) відкрився новий McDonald’s. Відкриття ресторану було заплановано на березень цього року, а основні роботи з будівництва та облаштування було завершено ще у лютому, тож з ухваленням рішення про поступове відновлення роботи в Україні цей ресторан додали до списку закладів до відкриття.

У залі є 111 місць для гостей та ще 136 — на терасі. Відвідувачі можуть зробити замовлення всередині ресторану на одному з 5 двосторонніх терміналів самообслуговування або заїхати на McDrive із двома лініями в’їзду, де меню представлене на сучасних цифрових бордах.

Завдяки розташуванню на жвавому перехресті до ресторану буде зручно приїжджати також мешканцям сусідніх міст та сіл.

Ресторан працює з 09:00 до 21:00 і дотримується розширених правил безпеки, впроваджених у мережі McDonald’s. Заклад закривається під час повітряної тривоги та відновлює роботу через годину після її скасування. Також ресторан не працюватиме при відключенні електроенергії.

З турботою про працівників та відвідувачів, у Лісниках використовували можливості території та збудували власне укриття поряд з рестораном. У той же час компанія сподівається, що приміщення якнайменше використовуватиметься за призначенням і згодом стане місцем для організації подій у мирний час.

Наразі в Україні працюють 53 McDonald’s, з них у Києві та області — 40 ресторанів.

Читайте також: McDonald’s відкрився у Вінниці та Рівному