Проти COVID-19 у ТРЦ Arricano вакциновано майже 20 тис. українців

Майже 20 тисяч українців вакциновано проти COVID-19 у ТРЦ Arricano, повідомила директор із комунікацій Arricano Олена Обухівська агентству "Інтерфакс-Україна".

"У компанії Arricano підтримали ідею створення комфортних локацій для вакцинації проти COVID-19 поза медичними закладами, а саме в торгових центрах. Починаючи з липня 2021 року, у всіх ТРЦ компанії були створені спеціальні поїнти, де працювали мобільні медбригади".

Олена Обухівська
Директор з комунікацій Arricano

За словами директора з комунікацій компанії, Arricano відпрацювали різні моделі взаємодії з аудиторіями, які бажають отримати вакцину, залежно від міста, локації об'єкта, соціального запиту на вакцинацію та позиціонування ТРЦ.

"Один із найуспішніших кейсів продемонстрував ТРК City Mall у Запоріжжі, в якому загалом було провакциновано понад 14 тис. відвідувачів", - уточнила Обухівська, додавши, що точка вакцинації тут працювала на постійній основі, тим самим збільшивши доступ до медичного сервісу відвідувачам ТРЦ.

У криворізькому ТРК "Сонячна Галерея", виходячи із соціального запиту, пункт вакцинації працював у вихідні у липні-серпні - його послугами скористалися близько 2 тис. жителів міста.

У київських ТРК "Проспект" та ТРЦ "РайON" первісним було завдання забезпечити вакцинацією всіх співробітників компанії та персоналу магазину, їхніх друзів та родичів за заздалегідь складеними списками. Також у ТРЦ "РайON" працювала виїзна мобільна бригада.

Загалом у столиці було щеплено понад 3 тис. співробітників та відвідувачів ТРЦ.

Arricano Real Estate Plc спеціалізується на будівництві торгово-розважальних центрів, є одним із провідних розробників на ринку нерухомості України. Володіє та керує п'ятьма торговими центрами в країні загальною площею 147,3 тис. кв. м: "РайON" та "Проспект" у Києві, "Сонячна галерея" у Кривому Розі, City Mall у Запоріжжі. Компанії також належать 49,9% у ТРЦ Sky Mall (Київ). Незважаючи на уповільнення будівництва через пандемію коронавірусу компанія зберігає плани з відкриття ТРК Lukianivka у 2022 році.

Станом на вересень-2021 акціонерами Arricano Real Estate Plc є Retail Real Estate O.U. разом з Dragon Capital Investments Limited, Deltamax Group O.U., Юрієм Полдом та Рауно Тедером. Сукупний пакет акцій Тедер складає 70,86%.

Facebook
Telegram
Instagram
LinkedIn