Rozetka відкрила магазини у Бучі та Ірпені

Найбільший український онлайн-ритейлер Rozetka відновлює роботу магазинів та точок видачі товарів на деокупованій Київщині.

6 травня Rozetka відкрила магазин у Бучі, він став другим магазином на окупованих територіях після Ірпеня.

Найближчим часом на вітринах з’являться товари для невідкладних потреб: їжа, медикаменти, дитячі та зоотовари, косметичні та гігієнічні засоби тощо.

«Для нас відкриття у Бучі та Ірпені — символ великого бажання українців відроджувати життя. Наші магазини були пограбовані російськими військовими, дехто буквально жил. На що перетворилися ці приміщення, важко описати. Але ми всі відновимо та зробимо краще. Хочу подякувати нашим клієнтам, які чекали на ці відкриття», — коментує Владислав Чечеткін, співзасновник Rozetka.

Читайте також: Rozetka змінює назву та відновлює роботу точок видачі

На початок травня Rozetka відновила роботу 180 точок видачі товарів у 55 українських містах. У звичний режим роботи повернулася значна частина точок онлайн-рітейлера у центрі, на півночі та на сході України. Зокрема, у Києві, Чернігові, Черкасах, Миколаєві, Сумах, Дніпрі, Запоріжжі, Кременчуці, Кривому Розі. Стабільно працюють усі точки у західних регіонах: Львові, Луцьку, Рівному, Івано-Франківську, Ужгороді, Чернівцях та Володимирі-Волинському.

Джерело