Розквіт та бароко у ТРК «Проспект»: торговий центр влаштував незвичайний перформанс

Січень у ритейл-сфері – це місяць певного затишшя. Адже після інтенсивного передріздвяного високого сезону продажів лінія тренду шопінгу та розваг знову починається з нової позначки року. У ТРК «Проспект» вирішили вплинути на звичну експоненту трафіку та емоційну гравітацію до торгового центру, забезпечуючи на початку року високий старт.

До того ж кожен концептуальний перформанс розвиває сприйняття ТРЦ як привабливого соціального простору, за межами ритейл-діяльності.

Сезон розважальних перформансів-2022 у ТРК «Проспект» розпочався у стилі українського бароко. Ця ідея об’єднала гостей, які цікавляться історією України, сучасною українською літературою, хто любить танцювати та спонтанно долучатися до ТРЦ-інтерактиву.

«Переконана, що українці мають знати більше про культурну спадщину наших предків, яка на сьогоднішній день залишається поза увагою. А офлайновий перформанс у торговому центрі — це чудова нагода передати дух епохи українського бароко для широкої публіки», — зазначила Анна Гороженко, ініціатор історико-реконструкторського проекту «Історія зі смаком».

У неділю професійні танцюристи виступили з історичною реконструкцією барокового танцю під живе звучання музичних інструментів, серед яких була чи не єдина в Україні — віола та гамба. Це старовинний струнний смичковий інструмент, близький за розміром та діапазоном до сучасної віолончелі.

Також для гостей торговельного центру було встановлено експозицію історичних костюмів 1750-х років.

«У перформанс-стратегії торгових центрів ми авторизуємо цікаві унікальні проекти, особливо на перетині різних культурних галузей. Запрошуємо інфлюенсерів, моделюємо атмосферу та антураж, щоб максимально відтворити початкову концепцію. Приємно та символічно, що українське бароко стало нашим першим у 2022 році івентом. Це був формат благородного балу з інтелектуальним супроводом, як і чому колись відбувалося в Україні», — прокоментувала подію Олена Обухівська, директор з комунікацій ТРК «Проспект».

Читайте також: Вертеп-Фест у ТРЦ Nikolsky: як це було

Джерело