Sephora повертається до Великобританії

Парфумерно-косметичний гігант Sephora повертається до Великобританії. Ритейлер відкриє свій перший з 2005 року фізичний магазин у торговельному центрі Westfield London у районі White City на заході Лондона.

Sephora розпочала підготовку до експансії до Великобританії у 2021 році, купивши сайт Feelunique.com та запустивши власний мобільний додаток. В даний час на двох майданчиках представлено понад 1400 світових брендів, у тому числі Fenty Beauty Ріанни та Gxve Гвен Стефані.

У минулі роки Sephora пропонувала своїм британським клієнтам замовляти косметику зі США з доставкою вартістю 6 фунтів стерлінгів та додатковим податком у розмірі 20% будь-якої вартості замовлення. Минулого року компанія нарешті запустила локальний інтернет магазин, а тепер готується до відкриття першого фізичного торговельного простору.

Експерти зазначають, що вибір White City як майданчика для відкриття магазину в Лондоні не випадковий. В останні роки район зазнав чимало змін, а серед інших орендарів ТРЦ Westfield London значаться Apple, Coach, Gucci, Boots, Jimmy Choo та Mulberry.

Читайте також: IKEA створила фабрику контенту Ingka Content Factory