“Сільпо” відкрив новий дизайнерський супермаркет в Ужгороді

В Ужгороді запрацював новий супермаркет “Сільпо”. Магазин площею 925 кв. м став п’ятим у місті. Тематика супермаркету – японський сад каміння або сад дзен. Новий “Сільпо” розташований за адресою вул. Капушанська (Перемоги), 150.

Супермаркет планувалося відкрити навесні під час цвітіння сакури в Ужгороді. Однак, повномасштабне вторгнення росії завадило. Тому зараз магазин відкрили у «скромному» форматі. Дизайн елементи є тільки ті, які встигли виконати взимку. Все обладнання, яке не було закуплено минулого року, по крихтах збирали з вимушено непрацюючих магазинів.

У «Сільпо» з концепцією японського саду дизайнери прагнули створити затишний та спокійний інтер’єр. Дизайн магазину відтворює близькість до природи, щоб допомогти помедитувати за шопінгом, відновити сили та набути гармонії. Інтер’єр занурює в японську філософію із ретельно підібраними композиціями з каменів, ілюстраціями формованих дерев, японськими сакурами, ліхтариками та касами у вигляді габіонів.

У новому магазині щодня виготовляють запашну випічку до ранкової кави, піцаоло майстерно готує ароматну піцу, кулінари чаклують над ситними стравами, щоб радувати близьких сніданками, обідами чи вечерями, а на полицях магазину завжди є свіжі овочі та фрукти. Прихильники здорового харчування також знайдуть чим себе пригостити, наприклад, суперфуд або корисною рибкою.

У супермаркеті працюють 7 класичних кас та 5 самокас. «Сільпо» у тематиці саду дзен приймає відвідувачів щодня з 8:00 до 22:00.

Читайте також: «Сільпо» Re Cycling став першим BREEAM-сертифікованим супермаркетом в Україні