Сільпо відкриває новий супермаркет у Борисполі з літальними апаратами

16 грудня у Борисполі на вул. Київський шлях, 6 відкрився супермаркет Сільпо, який присвячений гелікоптерам у ретрофутуризмі.

Дизайн нового супермаркету присвячено літальним апаратам минулого та майбутнього. Тут відвідувачів зустрічає наукова фантастика та вигадані технології, різноманітні гелікоптери, винайдені ще у 20-х роках минулого століття, тут майбутнє зустрічається з надприродним розумом і незвичними об’єктами.

Цей супермаркет почав проєктуватися та отримав своє дизайнерське вбрання ще до початку повномасштабного вторгнення. Відкриття ж було заплановане на травень 2022 року, та повномасштабне вторгнення рф стало на заваді.

Сільпо відкриває магазин у Борисполі всупереч непередбачуваним обставинам, на зло ворожим атакам на енергоінфраструктуру та постійним відключенням світла. Магазин завбачливо обладнаний дизельним генератором і невдовзі у ньому буде встановлено старлінк для безперебійності інтернет-зв’язку.

У новому Сільпо площею 1600 кв. м завжди чекатимуть свіжа випічка від «Крафтярів», гаряча свіжоспечена піца, м’ясо на грилі, риба гарячого копчення, страви з кулінарії та крафтові продукти «Лавки Традицій».

Також з нового Сільпо можна замовити продукти доставкою прямісінько до додому на shop.silpo.ua. Наявність автономного живлення у магазині гарантує, що замовлення буде зібрано вчасно і доставлене у вказаний часовий проміжок.

У супермаркеті працюють 11 класичних кас та 6 самокас.

Читайте также: Сільпо будуть зі світлом навіть у блекаут