“Сільпо” запускає “Доставку добра” у Херсоні – підтримати мешканців міста може кожен

Мережа супермаркетів “Сільпо” запускає “Доставку добра” у деокупованому Херсоні, щоб підбадьорити мешканців прифронтового міста.

Про це компанія повідомила у своїх соціальних мережах.

Без світла, тепла та зв’язку. Під шквальними ворожими обстрілами. І все ж Херсон незламний, бо Херсон — це Україна! Аби наші любі херсонці чимдуж трималися, нумо підбадьоримо їх “Доставкою добра”!, – запропонували у “Сільпо”.

Як працює “Доставка добра”?

Щоб порадувати херсонців потрібно залишити їм слова підтримки у у спеціальному телеграм-боті від “Сільпо” за посиланням. Потім усі ці повідомлення потраплять на листівки, які кур’єри будуть доставляти містянам у якості приємного бонусу до їх інтернет-замовлень.

Мережа зазначає, що Херсон це лише перше місто, де запрацювала “Доставка добра”. У майбутньому вона запрацює у інших регіонах, які ще чекають ЗСУ, зокрема Донецьку, Луганську та Криму.

“Сільпо” у Херсоні

Після деокупації у листопаді 2022 року до Херсона поступово повертається життя та різноманітні заклади та торговельні точки. Мережа “Сільпо” відкрила двері двох своїх магазинів, на вулиці Будівельників, 27а та на проспекті Ушакова, 49.

Крім цього маркети відновили роботу адресної доставки та додали послугу доставки продуктів на відділення “Нової пошти”.

Читайте також: АТБ запускає доставку продуктів через “Нову пошту” – де доступна послуга