Skechers відкрив флагманський магазин у Дубліні

Каліфорнійський виробник взуття Skechers відкрив флагманський магазин в Дубліні. Skechers має довгу історію успіху на ірландському ринку. Ритейлер уже має у своєму портфоліо один концептуальний та чотири роздрібні магазини в Дубліні та на його околицях.

У новому флагмані площею понад 900 кв. м американський бренд пропонує унікальний досвід покупок у поєднанні з останніми технологічними інноваціями в ритейлі.

За словами Пітера Юелла, керуючого директора Skechers у Великій Британії та Ірландії, флагманський магазин представляє всі колекції взуття та одягу бренду. Компанія очікує, що розташування на Графтон-стріт, поруч із популярними брендами, залучить нових клієнтів до магазину.

Новий флагманський моностор Skechers оформлений у тому ж стилі, який використовується брендом у всьому світі. При цьому дизайн та асортимент враховують специфіку місцевого ринку. Для Skechers новий флагман у Дубліні став 112 магазином у мережі у Великобританії та Ірландії. В усьому світі бренд представлений більш ніж в 3800 торгових точках.

Читайте також: У Мілані почав роботу перший флагманський магазин Jordan