«Спортмайстер» закриє всі магазини у Польщі

Російський ритейлер "Спортмайстер" змушений закрити свою мережу з продажу спортивних товарів у Польщі Go Sport, за яку група три роки тому заплатила €40 млн.

Група компаній «Спортмайстер», найбільший рітейлер спортивних товарів у росії, змушена закрити всі магазини польської мережі Go Sport, що належать їй. На тлі введених санкцій проти росії робота торгової мережі виявилася практично паралізованою.

“Спортмайстер” став власником мережі Go Sport у 2019 році, заплативши за актив близько €40 млн євро і почавши експансію на європейський ринок. Наприкінці квітня 2022 року Go Sport потрапила до списку санкцій разом з іншими 35 російськими компаніями. Усі рахунки ритейлера в Польщі були заблоковані, а 25 точок продажу та інтернет-магазин були змушені призупинити роботу.

Компанія намагалася продати свій польський бізнес ще у березні. Покупцем мав виступити британський ритейлер Sports Direct. Потенційна угода була схвалена управлінням із конкуренції та захисту прав споживачів, але так і не відбулася. Згодом Go Sport подала заяву про банкрутство.

Як повідомляють джерела на ринку, бізнес був збитковим, і передача активів місцевому топ-менеджменту є малоймовірною з урахуванням необхідності залучення додаткових інвестицій.

Читайте також: LPP Group продала російський бізнес