Столичний ТРЦ Cosmo Multimall працює навіть при відключенні світла

ТРЦ Cosmo Multimall у Києві забезпечений потужними генераторами, що дозволяє приймати відвідувачів без відключень світла.

До генераторів під’єднані шопінг галерея на усіх поверхах, розважальні зони: льодова арена Fifty Ice, боулінг AstroBowling, кінотеатр Kinoman, парк розваг Дитяча планета, контактний зоопарк Звірополіс та гіпермаркет Ultramarket. Також не зважаючи на відключення світла, працюють кафе та ресторани.

В новому році ТРЦ продовжує безкоштовні дитячі свята щосуботи о 13:00 з улюбленими героями та подарунками від магазинів-орендарів та Ultramarket. За анонсами заходів можна спостерігати у соц мережах або на сайті ТРЦ.

Під час повітряної тривоги для всіх працюють укриття у block B та block C (мінус другий поверх). Тому свята у ТРЦ Cosmo Multimall ніколи не відміняються.

Також продовжує працювати створений ще восени пункт зарядки гаджетів, щоб кожен міг зарядити телефон, скористатися безкоштовним Wi-Fi та подзвонити близьким. Пункт зарядки гаджетів також під’єднано до генераторів на випадок вимкнення світла у місті.

Читайте також: Автономні ТРЦ та торгові мережі в Україні стають безкоштовними коворкінгами