ТЦ у Львові збудує дев’ятиповерховий наземний паркінг

У Львові з’явиться багатофункціональний центр із 9-поверховим наземним паркінгом. Відповідні містобудівні умови та обмеження було затверджено на засіданні виконавчого комітету Львівської міськради у п’ятницю, 22 липня.

Виконавчий комітет ЛМР погодив рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво ПП «Майя» мультифункціонального адміністративно-торговельного центру з паркінгом на вул. Т. Шевченка, 111-А у м. Львові», згідно з яким приватний підприємець збудує багаторівневий паркінг.

Йдеться про забудову земельних ділянок загальною площею понад 9 га, призначених для будівництва та обслуговування виробничих споруд. Споруди офісного центру матимуть різну висоту та досягатимуть 9-13 поверхів. Зокрема, 9 поверхів займатиме наземний паркінг, призначений для потреб уже збудованого ТЦ Legenda.

Офісні площі займатимуть невелику частину приміщень у 13-поверховому та 12-поверховому будинку.

«Мається на увазі намір збудувати великий паркінг, щоб забезпечити потреби торгового центру, який там уже збудовано раніше, сформувати прилеглу територію та облаштувати невеликі обсяги офісних площ з боку вул. Шевченка. Паркінг буде наземним, 9-поверховим», – пояснив Антон Коломейцев, начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР.

Читайте також: У ТРЦ «Прут» у Коломиї відкрили перший фуд-корт