ТРЦ Gulliver спільно з «Япомога» встановили інноваційний автомат для обміну пластикових пляшок на благодійну допомогу

ТРЦ Gulliver спільно з благодійною організацією «Япомога» встановили інноваційний апарат для прийому пластикових пляшок Япомогабокс 3.0, який перетворює кошти від їхньої утилізації на благодійність.

У центрі Києва у ТРЦ Gulliver встановлено Япомогабокс 3.0. Автомат дозволяє одночасно здавати на вторинну переробку пластик, долучаючись до еко-свідомої спільноти, та допомагати нужденним. За кожну пляшку користувачеві буде нараховано п’ять копійок, які відразу можна перерахувати на один із трьох напрямків благодійності (малозабезпечені люди похилого віку, діти з обмеженими можливостями та безпритульні тварини).

Щоб виконати переклад, слід натиснути відповідну кнопку-долоньку, надіславши кошти у вибраному напрямку. Япомогабокс 3.0 приймає скручені ПЕТ-пляшки від напоїв об’ємом до 2-х літрів, які потім вирушать на вторинну переробку.

Важливо зазначити, що цей проект є 100% благодійним і всі кошти, отримані від реалізації зібраної вторинної сировини ПЕТ пляшок будуть передані на благодійність.

Наприкінці кожного місяця благодійна організація «Япомога» здійснює підрахунок зібраних коштів та перераховує їх у фонди, з якими співпрацює, відповідно до вибору користувачі. Партнерами проекту Япомогабокс у благодійності є благодійний фонд «Старенькі» (допомагають малозабезпеченим людям похилого віку), громадська організація «Відчуй», громадська організація «Ми — особливі» (допомагають дітям з інвалідністю) та благодійна організація «Япомога» (допомагають безпритульним тваринам). Кожна вищезгадана благодійна організація створює кейс на запит благодійної допомоги на сайті «Япомога», який закривається з утилізації пляшок з Япомогабокс та діяльності програми лояльності «Япомога». Щомісяця на сторінках у соціальних мережах благодійної організації «Япомога» публікуватимуться звіти щодо переданих коштів.

Япомогабокс встановлений на нульовому поверсі.

Читайте також: Біля ТРЦ Blockbuster встановили «Япомогабокс»