ТРЦ Lubava виповнилося 9 років

Сьогодні найбільшому черкаському ТРЦ Lubava виповнилося 9 років.

Свої двері ТРЦ відчинив 5 квітня 2013 року, ставши найбільшим і найсучаснішим торговим центром у Черкаській області.

ТРЦ Lubava розташований у приміщенні трикотажної фабрики “Любава”, закритої у 2000-х роках. Реалізація проекту стартувала без знесення промислового приміщення. Назву для нового молу залишили історичну — Lubava, тобто улюблене місце для покупок, розваг та відпочинку.

З моменту свого відкриття ТРЦ Lubava став головним сучасним торговим центром у місті, яке повністю закриває потреби покупців у фешн-сегменті та розвагах. Lubava довгі роки залишалася єдиним місцем у Черкасах, де зосереджені лідери українського модного ритейлу — бренди Inditex, LPP, МТІ та багато інших.

До того ж, за довгий час своєї роботи ТРЦ удостоївся багатьох нагород, серед яких:

2010 – Кращий регіональний проект, Mall Expo;

2012 – Кращий проект, Mall Expo;

2016 – Кращий малий торговий центр, RAU 2017;

2017 – Кращий малий торговий центр, RDBS 2017; Найкраща CSR-стратегія, фіналіст, RDBS 2017; найуспішніше підприємство у Черкаській області;

2019 – Найкращий малий ТРЦ поза містами-мільйонниками, RAU 2019;

2020 – Кращий малий торговий центр, RDBA 2020;

2021 – Кращий малий торговий центр, RDBA 2021

Наразі ТРЦ Lubava працює у скороченому режимі на тлі війни. Але більшість магазинів відкриті та забезпечують мешканців Черкас необхідними товарами, такими як продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни та одяг.

На сторінках ТРЦ у соціальних мережах зазначили, що обов’язково відсвяткують День Народження разом із перемогою України.