ТРЦ Nikolsky у Харкові повноцінно відновлює роботу

У середині вересня 2022 року для відвідувачів відкриється перший та другий поверх ТРЦ Nikolsky. У середині жовтня заплановано відкриття третього поверху. Зараз у ТРЦ ведуться активні роботи з відновлення фасаду, інженерного обладнання та внутрішнього оздоблення на 3-4 поверхах. Перший та другий поверхи вже практично відновлені та готові прийняти відвідувачів.

17 червня відкрили мінус перший поверх торговельного центру. На мінус першому поверсі працюють близько 30 магазинів, зокрема Сільпо, Фокстрот, Акварель, Майстер Zoo, EVA та інші, загальною площею близько 8500 кв. м, що становить 85% усіх площ підземного поверху. Найближчим часом планується відкриття ще кількох магазинів, включаючи Цитрус. Таким чином, працююча площа складатиме понад 90%.

Максим Гаврюшин, операційний директор Budhouse Group:

«Підземний поверх ТРЦ працює у скороченому режимі. Ми серйозно ставимося до правил безпеки. У нашому торговому центрі неодноразово проводилося навчання із персоналом: як діяти під час повітряних тривог. Також ми запрошували до ТРЦ співробітників ДСНС для консультацій та разом розробляли алгоритм дій під час надзвичайних ситуацій. ТРЦ Nikolsky оснащений зручним укриттям на мінус другому поверсі на паркінгу. Час евакуації становить лише кілька хвилин. Перевагою нашого торгового центру залишається наявність безпечного входу до метро та підземний паркінг».

На жаль, показники роботи об’єкта ще далекі від довоєнних, але незважаючи на постійні обстріли північної та східної частини міста, життя в Харкові триває.Місто потребує відновлення інфраструктури, у тому числі торгової. За оцінками мобільних операторів, у місті зараз перебуває близько 780 тис. мешканців. Обороти орендарів поступово збільшуються. У середньому товарообіг орендарів, що працюють, мінус першого поверху становить 45% від довоєнного. Але є орендарі, які навіть перевищують довоєнні показники чи близькі до них — насамперед це ювелірні вироби та електроніка. Відвідуваність працюючого поверху становить 35-40%. Ми очікуємо значного збільшення відвідуваності після відкриття магазинів взуття та одягу на першому поверсі.

Нагадаємо, що на початку березня 2022 року один із найбільших ТРЦ Харкова зазнав ракетного удару, внаслідок чого було пошкоджено обладнання, внутрішнє оздоблення, елементи фасаду. У травні девелопер проекту Budhouse Group ухвалив рішення про поновлення ТРЦ. У червні відкрили мінус перший поверх.

Читайте також: На паркінгу ТРЦ Nikolsky розгорнуть кінотеатр