ТРЦ Ocean Plaza відновить роботу у серпні

Торгово-розважальний центр Ocean Plaza у Києві знову відчинить двері для відвідувачів та відновить свою роботу після тривалої «паузи» з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Вже відома дата відкриття – 11 серпня.

Про це повідомляє видання Forbes.

Адміністрація ТРЦ розіслала орендарям листи, в яких закликала готуватися до поновлення роботи. Про порядок проведення робіт та ввезення чи вивезення товару адміністрація торгового центру проінформує орендарів додатково.

Ocean Plaza повноцінно не функціонував з 24 лютого, і у стінах ТРЦ залишався працювати лише нульовий поверх із рядом магазинів, а також супермаркет мережі «Ашан», але й він припинив роботу з 25 липня.

Причиною «заморозки» об’єкта стала невизначеність із російськими власниками та можливість націоналізації.

Торговий центр у 2012 році придбала у забудовника російська компанія «ТПС Нерухомість», одним із власників якої є Лілія Ротенберг, дочка олігарха Аркадія Ротенберга, наближеного до президента країни-агресора путіна.

Відомо, що українська влада мала в планах націоналізувати ТРЦ Ocean Plaza, зараз в Офісі президента вирішують, як саме це зробити.

Топ-менеджер одного з магазинів у торговому центрі розповідав журналістам, що керуючі об’єктом пояснювали тривалий простий Ocean Plaza високою вакантністю.

Так, до війни об’єкт було заповнено орендарями майже на 100%, наголошувала директор консалтингової компанії UTG Євгенія Локтіонова. Як розповідає колишній директор київського ТРЦ, 60% з них відмовилися працювати в компанії з російським корінням.

Читайте також: Робота торгових центрів під час тривоги: як це має відбуватися відповідно до закону