ТРЦ у Києві посилюють заходи безпеки

Як працюють найбільші ТРЦ столиці під час повітряної тривоги?

Після того, як російські війська завдали ракетного удару по ТЦ Амстор у Кременчуці, київські ТРЦ вирішили посилити заходи безпеки. Зокрема, при повітряній тривозі вони закриватимуться на вхід.

Про це торгово-розважальні центри Києва повідомляють на своїх сайтах та соціальних сторінках.

ТРЦ Respublika Park під час повітряної тривоги не пускатиме відвідувачів до приміщення. Найближчий бомбосховищ від ТРЦ розташований на станції метро «Теремки».

У ТРЦ River Mall під час повітряної тривоги всі магазини закриваються, а співробітники та відвідувачі мають спуститися до тимчасового укриття, яке облаштували на мінус другому рівні підземного паркінгу. Туди ведуть навігаційні стрілки із написом «укриття».

ТРЦ Lavina Mall також не працюватиме. На сторінках комплексу повідомили про найближчий бомбосховищ поруч із ТРЦ, розташованим за адресою вул. Синьоозерна, 6

У ТРЦ Skymall про повітряну тривогу повідомляють відвідувачів внутрішнього радіо ТРЦ. А спеціальні наклейки вказують напрямок у притулок, що знаходиться усередині торгового центру.

У ТРЦ DREAM повідомили, що під час повітряної тривоги співробітники, орендарі, відвідувачі повинні прямувати до найближчих виходів та йти до укриття. Найближчі укриття знаходяться у метрополітені на станціях метро: «Оболонь», «Мінська» та «Героїв Дніпра».

Заступник голови КМДА Микола Поворозник повідомив, що у столиці перевірять, як відбувається евакуація відвідувачів у торговельно-розважальних закладах під час повітряної тривоги.