ТРЦ “Злата Плаза” розірвав співпрацю з російським брендом

Рівненський ТРЦ "Злата Плаза" достроково розірвав договір оренди з магазином одягу Oodji.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор торгово-розважального центру Олександр Оверчук. Магазин роботу не відновить.

«Незважаючи на те, що компанія сплачує податки в Україні та забезпечує роботою українців, бренд має операційну приналежність до російського ринку. Після подій 2014 року багато російських компаній перереєструвалися в різних країнах, щоб мати можливість працювати в Україні. Сьогодні не може бути жодних компромісів. Крок за кроком здійснюємо зачистку на економічному фронті, жодної гривні від і для пов’язаних з агресором компаній», — написав Олександр Оверчук.

Читайте також: У ТРЦ «Злата Плаза» пройшов курс долікарської допомоги для працівників

Він додав, що з 2015 року було відмовлено у співпраці з Ostin, який зараз планує змінити вивіску, що вже робить російський “Спортмастер”. Обидва бренди досі працюють у Рівному. Олександр Оверчук закликав партнерів та колег з інших міст долучатися до ініціативи.

15 березня Oodji Україна у Facebook опублікували повідомлення про те, що у них ліквідація та розпродаж товару у зв’язку із закриттям магазинів та припинення співпраці з брендом на ринку України.

«Незважаючи на те, що бренд має юрисдикцію Люксембургу, ми усвідомлюємо його операційну приналежність до російського ринку. Саме тому було ухвалено рішення про припинення співпраці з брендом. З початку війни і до теперішнього часу ми активно донатимо товар бренду на допомогу військовим, волонтерам та нужденним», — йдеться у повідомленні.

У тексті також йдеться про те, що ліквідуючи товар, вони продовжують надавати роботу, сплачувати податки та виконують зобов’язання перед українським контрагентом.

Джерело