Тренди шопінгу в Instagram у 2022 році

Соцмережа Instagram опублікувала прогноз трендів на 2022 рік. Дослідження сфокусовано на користь покоління Z — його називають відповідальним за формування трендів на платформі.

За даними дослідження, половина опитаних зацікавлені у новому досвіді. Тому у 2022 році молоді люди більше купуватимуть у соціальних мережах, ніж на сайтах великих фешн-ритейлерів мас-маркету.

Купівля секонд-хенду одягу в соцмережах – ще один тренд шопінгу наступного року. При цьому 23% готові купувати одяг на майданчиках для перепродажу на зразок Depop та Poshmark. В інтересі до ресейлу, вінтажу та секонд-хенду Instagram окремо наголошує на екологічному факторі.

27% опитаних готові до покупок прямо у додатках соцмереж. Близько половини опитаних шукатимуть натхнення для покупок у соцмережах.

У сфері краси кожен третій опитаний цікавиться безпечною косметикою. Окремо відзначені засоби, що складаються лише з рослинних компонентів та веганська косметика. Серед інших важливих трендів Instagram називає «косметичний мінімалізм» – прагнення використовувати мінімум коштів.

Джерело