Тихоокеанська культура тики та м’який квілт: «Сільпо» відкрив два нові дизайнерські супермаркети

18 грудня у Борисполі Київської області відкрився новий дизайнерський «Сільпо». Це вже другий у місті супермаркет з індивідуальним дизайном.

Тематикою оформлення нового супермаркету стало клаптикове шиття, а саме квілт. Інтер’єр створений з великою кількістю клаптевих подушок і ковдр з теплим наповнювачем, виконаним у цій техніці.

На вході в магазин гостей зустрічає автобус хіпі з клаптів різнокольорових тканин. Ще один артоб’єкт – машинка для шиття з рухомим колесом – розмістився в районі кас.

Особливого домашнього затишку надає аромату випічки з власної пекарні «Сільпо». Гостям нового супермаркету пропонується великий вибір м’яса, риби та вакуумної продукції. Все це можна придбати самостійно або замовити доставку.

У новому супермаркеті площею 740 кв. м працюють 7 звичайних кас, 5 кас самообслуговування, 2 — тютюнові та 1 каса, на якій можна отримати інтернет-замовлення. Однією із інновацій магазину стали електронні цінники.

Новий магазин працює щоденно з 8:00 до 23:00 за адресою: м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 67 (ТРЦ Park Town).

Другий «Сільпо» відкрився 20 грудня у Києві. Дизайн нового супермаркету присвячений культурі тики.

Надихнувшись культурою тихоокеанських островів, дизайнери створили стиль супермаркету, який перенесе відвідувачів за тисячі кілометрів. Тут і полінезійські орнаменти на стінах, і колони в бамбукових чагарниках, і лайтбокси у вигляді гавайських ліхтарів. А головна особливість оновленого магазину – тики – дерев’яні маски різних божеств. Вони тут представлені як ілюстрації на стінах, і як дерев’яні прикраси на колонах.

Вишукане кафе у вигляді лампи гавайської прикрасили ретропостерами. Щоб повністю поринути у атмосферу Полінезійських островів, у фруктово-овочевому відділі оновленого «Сільпо» можна придбати тропічні фрукти.

Знайти потрібні продукти допоможуть дошки для серфінгу – на них вказані назви відділів. А ще в магазині використовують електронні цінники, завдяки чому не потрібно витрачати зайвий папір. Продукти в оновленому «Сільпо» можна придбати самостійно, а можна замовити експрес-доставку чи самовивіз.

В оновленому супермаркеті площею 1 300 кв. м працюють 5 звичайних кас, 6 самокас, 2 — тютюнові та 1 онлайн-каса.

Тихоокеанський «Сільпо» працює цілодобово за адресою: м. Київ, вул. Миколи Закревського, 61/2 (ТРЦ ZakrevSky).