У Берліні відкрився найбільший в Європі фудкорт

У Берліні відкрився фудкорт Manifesto. Гастрономічний простір, розташований на Потсдамській площі, став найбільшим у Німеччині та всій Європі.

Фудкорт займає майже 4400 кв. м й включає 22 ресторани та чотири бари, місткістю 960 гостей. Окрім гастрономічних концепцій, Manifesto також стане домом для близько 150 заходів щорічно. На фудкорті виступатимуть музиканти, діджеї та інші зірки.

Перший Manifesto Market відкрив у Празі уродженець США Мартін Баррі. Запуск проєкту в Берліні, в якому беруть участь кухарі з усього світу, є міжнародною експансією бренду.

Дизайн нового гастрономічного простору, включаючи інтер’єри обох поверхів, гостьові зони та меблі, розробила молода португальська архітекторка Сара Гомес.

«Використання високоякісних і елегантних матеріалів покликане створити привабливе, яскраве, розважальне та дуже функціональне середовище, яке підтримує безперебійну роботу ресторанів, надихаючи та вражаючи тисячі людей щодня», — йдеться у пресрелізі.

У рамках відкриття фудкорту з понад 800 заявок було відібрано 22 концептуальні ресторани, що працюють у Берліні. Таким чином, Берлін стає центром різноманітних кухонь, наголошуючи на високій якості приготування їжі та обслуговування.

Manifesto також втілює в життя концепцію сталого розвитку з мінімізацією відходів, перерозподілом порцелянового посуду між ресторанами та єдиною технологічною екосистемою. Проєкт також популяризує культуру та прославляє традиційні ремесла.

Читайте також: Mango запускає перший магазин у Канаді