У Дніпрі будують новий ТРЦ «ARTEL»

Задум побудувати новий торговий комплекс біля Вокзалу виник ще в 2016 році. Тоді ухвалили проект реконструкції колишньої сукняної фабрики. 2020 року знесли стихійний ринок і невдовзі розпочали підготовку до будівництва.

На сайті компанії-підрядника сказано, що новий ТРЦ назвуть «Artel city center». Комплекс розташується у привокзальній частині міста за адресою пр. Дмитра Яворницького, 106.

Очікується, що новий торговельно-розважальний центр буде ультрасучасним. Традиційно, на цокольному поверсі збудують паркінг на 100 автомобільних місць. На перших двох поверхах будуть магазини, на третьому – фудкорт та кінотеатр.

За проектом між новою будівлею торгового центру та оновленою фабрикою має бути громадський простір. Його вже частково продали. На місці ТРЦ на даний момент ведуть розробку котловану, роблять заливку паль та готують об’єкт до будівництва основної частини будівлі торговельно-розважального центру «Artel city center». Будівельники вже почали зводити залізобетонний каркас майбутньої будівлі.

   

Джерело