У Дрогобичі розпочалося будівництво нового торгового центру

У Дрогобичі на Львівщині розпочали будівництво нового ТЦ Park. Про це повідомляє RAU.

Майбутній проєкт буде розташований неподалік центру міста на вулиці Володимира Великого. Загальна площа будівлі становитиме 11800 кв. м, з яких орендна – 10 000 кв. м, а простір для загального користування – 1800 кв. м.

Мета девелопера — створити комфортний та сучасний простір для реалізації бізнес-ідей підприємців. У ТЦ відкриють ресторани, кафе, магазини та плейсменти для дозвілля. WR Group вже веде переговори із провідними українськими та міжнародними брендами. Компанія прагне забезпечити місцеве населення різними сегментами послуг та закрити їхні потреби.

Комерційні площі розраховані як для малого, так і великого бізнесів: від 30 кв. м до 1500 кв. м. На території комплексу будуть розміщені зони відпочинку та атракціони. Відвідувачам буде доступне велике паркування на 240 місць. Планове введення комплексу в експлуатацію відбудеться у ІІІ – ІV кварталі 2023 року.

Довідка. WR GROUP – це мотивована команда експертів, яка займає лідерські позиції у західному регіоні у сфері управління комерційною нерухомістю. Команда спрямовує весь досвід та професійні навички для забезпечення повного циклу реалізації бізнес-проєктів.

WR GROUP стрімко розвиває свій бренд на ринку нерухомості: лише за 2 роки роботи компанія отримала в управління 19 торгових центрів у Львові та області. Комерційні площі становлять 107 231 кв. м, а офісні – 57 630 кв. м. WR GROUP здійснює комплексне управління об’єктом від рекламної кампанії та залучення субпідрядників до наповнення об’єкта провідними міжнародними та українськими операторами. З компанією співпрацюють Сільпо, Фокстрот, JYSK, SinSay, LC Waikiki, Eldorado, АТБ, Золотий Вік, Prostor, ЕVA та багато інших відомих брендів.

Читайте також: У Дніпрі розпочалося будівництво нового ТЦ