У Києві відкрився новий дизайнерський Сільпо

Мережа Сільпо відкрила новий дизайнерський супермаркет у ТРЦ Квадрат NEO за адресою: бульвар Перова, 36, присвячений темі швидкості та екстриму. Площа об’єкту складає 2605 кв. м.

Усередині магазину на екстрим відвідувачів надихатимуть арт-об’єкти з гонки Формули-1, реквізит українських спортсменів з останніх Олімпійських ігор (шабля та шолом Ольги Харлан) та партнер екстремальних фестивалів — Red Bull з його діджитальною інсталяцією.

 

У супермаркеті можна випити кави у Feeltrd або придбати ексклюзивні подарунки у бутіку OFFTOP. Екстремальний Сільпо працює з 08:00 до 23:00 щоденно. Доступні онлайн-замовлення та самовивіз.

 

Довідка. «Сільпо» — одна з найбільших мереж продовольчих супермаркетів України, заснована 1998 року. Станом на жовтень 2021 року налічує понад 315 супермаркетів.

«Сільпо»  один із небагатьох великих мережевих продуктових рітейлерів, що створює індивідуальний тематичний дизайн для кожного магазину. Зараз у мережі вже понад 80 тематичних дизайнерських супермаркетів та 4 делікатес-маркети Le Silpo, кожен з яких має власну концепцію. У мережі є супермаркети у стилі всесвіту Мавки, картин Ван Гога, культових хітів рок-музики, азіатської культури, історії Подолу тощо. Третій рік поспіль супермаркети мережі входять до Europe’s Finest Store – список найкращих інноваційних дизайнів європейських магазинів за версією European Supermarket Magazine. У 2021 році до списку потрапили три «Cільпо»: за мотивами «Маленького Принца», у стилі Америки 50-х, присвячений дайнерам, та «Cільпо» Re Cycling — магазин, побудований за «зеленими» технологіями та присвячений дбайливому ставленню до планети.

 

Джерело