У Лондоні запрацював найбільший флагманський магазин Zara

Група компаній Inditex відкрила в лондонському ТРЦ Battersea Power Station флагманський магазин Zara, в якому реалізовано найсучасніші технологічні рішення. Магазин площею 4500 кв. м займає два поверхи і є найбільшим комерційним простором Zara у Великій Британії.

У новому флагмані представлені останні технологічні інновації інтегрованої онлайн- та офлайн-платформи бренду Zara. Деякі з сервісів, інтегровані з додатком бренду, включають послуги бронювання примірювальних, збір онлайн-замовлень за дві години, можливість онлайн-пошуку товарів в магазині і перевірки наявності на складі.

Для відвідувачів також доступні такі сервіси, як Pay&Go, що дозволяє клієнтам купувати одяг, скануючи його за допомогою своїх мобільних телефонів; пункт видачі інтернет-покупок з автоматизованою зоною зберігання та місткістю до 900 замовлень; спеціальні каси для повернень; пункт автоматичного онлайн-повернення та зону з касами самообслуговування.

На локації було створено нові бутикові зони для особливих колекцій Zara, таких як Lingerie (раніше була доступна лише онлайн), колекція спортивного одягу Athleticz, а також Footwear and Accessories.

Близько 400 кв. м магазину займає простір Zara Home, де є цифровий пункт збору онлайн-замовлень. Також тут клієнти можуть запросити доставку замовлення через iPad і отримати допомогу при покупці.

Крім того, флагманський магазин підключений до внутрішньої платформи компанії Inergy, яка відстежує ефективне споживання систем кондиціювання повітря та електропостачання магазину, щоб допомогти визначити стратегії зниження витрат на енергію.

Читайте також: Mango розширює присутність у Великій Британії