У Львові вперше після початку повномасштабної війни пройшов ярмарок смаку

На подвір’ї Львівського палацу мистецтв пройшов перший після початку повномасштабного вторгнення “Львівський ярмарок смаку”.

Подія відбулась 7 травня, на ярмарку свої товари представили вітчизняні виробники сиру, меду, вина та інших крафтових та органічних продуктів.

На заході ритейлери могли познайомитись з виробниками та потенційними партнерами, а гості та відвідувачі просто посмакувати нові та цікаві продукти.

Як пройшов “Львівський ярмарок смаку”?

На початку відбулась пресконференція за участі організаторів, партнерів та учасників заходу.

Більшість європейських економік побудовані та тримаються перш за все на малому та середньому бізнесі. Україна, яка обрала шлях вступу до Європейського союзу, має реалізовувати аналогічний шлях в частині економічного відновлення та розвитку. Надзвичайно критично підтримувати, перш за все, малих, середніх та локальних виробників, в тому числі в аграрному секторі. Виробництво молочної та сертифікованої органічної продукції, інших типів харчової продукції, є в пріоритеті Мінагрополітики та Уряду, - наголосив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

Особливо важливою подія була для виробників, який кілька років проходять крізь пандемію та війну. В події взяли участь 12 учасників-сироварів із понад 100 сирами в асортименті, 30+ учасників-виробників інших крафтових та органічних продуктів, близько 1000 відвідувачів.

Серед учасників були і переможці різних конкурсів, зокрема "Станіславська сироварня", "Доообра ферма", "Старий Порицьк", "Гарбузовий рай", "ЕКО-ФЕРМА ПЛАЙ".

Читайте також: Українським ТРЦ доведеться інвестувати у цифрове обслуговування – тенденції ринку

Для відвідувачів ярмарку провели різні активності, наприклад:

  • майстер-клас з приготування сирного фондю спільно з Андреасом Хубером директором програми співробітництва Посольства Швейцарії в Україні;
  • майстер-клас з фудпейрингу з українськими сирами;
  • майстер-клас зі створення плато від ProCheese Академії.

Організаторами "Львівського ярмарку смаку" є Львівська ОВА, а співорганізаторами виступили організація "Екотерра" та спільнота поціновувачів сиру ProCheese.

All Retail