У магазинах АТБ зібрали понад 200 тонн гуманітарної допомоги для ЗСУ та ТРО

У рамках реалізації корпорацією «АТБ» національного проекту збору гуманітарної допомоги для потреб підрозділів ЗСУ та ТрО, у магазинах торговельної мережі було зібрано та передано понад 200 тонн необхідних товарів та продуктів харчування.

На сьогоднішній день у всіх магазинах торгової мережі «АТБ», що діють, сформовано відповідний пункт збору гуманітарної допомоги, який координує та передає для потреб підрозділам ЗСУ та ТрО необхідні продукти, товари, медичні засоби, екіпірування тощо.

Кожен українець може зробити свій внесок в обороноздатність нашої країни, надавши необхідну допомогу в найближчому магазині АТБ, що діє. Інформація про перелік потрібних речей та порядок їх передачі розташована на вході до магазину.

З початку повномасштабної російської військової агресії на території України корпорація «АТБ» надала українцям гуманітарну допомогу на суму понад 200 млн. гривень.

Основні зусилля компанії спрямовані на допомогу мирним жителям при евакуаційних заходах, населенню в містах прямих бойових зіткнень, медичним закладам та дитячим лікарням, волонтерським організаціям і рухам, місцям тимчасового перебування переселенців.

Читайте також: Meta виділила 1,5 мільйона доларів на підтримку українського бізнесу